Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
Rebar 10mm reinforcing mesh 2.4*6m Reinforcing Steel Bar Mesh Welding Machine
| Productnaam: | Het versterken van Staalbar Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Diameter van laswapening: | 5-12 mm |
| Breedte van netwerkpaneel: | 2400 mm of 3000 mm |
Hole Size 150*150mm Rebar 4-10mm Highway Bridge Rebar Wire Mesh Welding Machine
| Productnaam: | Wapening gaas lasmachine |
|---|---|
| Lasdruk: | Luchtcilinder |
| Longitudinaal draadtype: | Voorgesneden |
Draadgaas lasmachine / gelaste hekwerk lasmachine
| Draaddiameter: | 3-6 mm |
|---|---|
| Certificering: | CE,ISO9001 |
| Kleur: | kan worden aangepast |
Transformator 160kva Pneumatisch lasnetwerk 50 * 200 mm gaaslasmachine
| Draaddiameter: | 3-6 mm |
|---|---|
| Certificering: | CE,ISO9001 |
| Kleur: | kan worden aangepast |
Luchthaven hek draad met een diameter van 3,7 mm gaas 50 * 200 mm gaas Lasmachine
| Productnaam: | Lasmachine met draadgaas |
|---|---|
| Longitudinale draad: | Voorgesneden |
| Dwarse draad: | Voorgesneden |
1.5*2.5m PLC van de Spoorwegomheining het Lassenmachine van het Draadnetwerk voor 3D Omheiningsnetwerk
| Productnaam: | PLC-sweismachine voor draadnet |
|---|---|
| Longitudinale draad: | Voorgesneden |
| Dwarse draad: | Voorgesneden |
Online buigcapaciteit 60 stuks / uur Maasgrootte 50 * 200mm hekmaas Lasmachine
| Productnaam: | Hek Mesh Lasmachine |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 50-60 panelen per uur |
| Lassnelheid: | 60-75 rijen/min |
Sluiting Grootte 1530*2500mm Automatische buiging Highway Guardrail 3d Sluitingsmachine
| Productnaam: | Hek Mesh Lasmachine |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 50-60 panelen per uur |
| Lassnelheid: | 60-75 rijen/min |
Capaciteit 60 stuks Gaasmaat 50*200mm Servomotor 3,5kw Lasmachine voor hekwerk
| Productnaam: | Hek Mesh Lasmachine |
|---|---|
| grondstof: | gegalvaniseerde draad of koolstofarme draad |
| Hekbreedte: | Max.2500mm |
Hekhoogte 1530 mm Maaswijdte 50x200 mm Hekwerk Gaas Lasproductielijn
| Productnaam: | Productielijn voor het lassen van heknetten |
|---|---|
| grondstof: | gegalvaniseerde draad of koolstofarme draad |
| Hekbreedte: | Max.2500mm |

