Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ automatic wire mesh welding machine plc ] bij elkaar passen 269 producten.
De hoofdmotor 5.5kw sneed 100m pre Broodje Mesh Welding Machine
| Productnaam: | Het lassenmachine van het broodjesnetwerk |
|---|---|
| Het winden netwerklengte: | 10100m |
| De windende motor van de netwerkmachine: | 2.2Kw |
4mm de Versterkingsbar Mesh Welding Machine van de Wegbouw
| Naam van het product: | Versterkend Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Bardiameter: | 4-8 mm |
| Controlesysteem: | PLC-besturing |
50x200mm de Omheining Mesh Welding Machine van Ce van de Staaldraad
| Productnaam: | het lassenmachine van het omheiningsnetwerk |
|---|---|
| Dwarsdraadruimte: | 50200mm |
| Kleur: | Blauw of aangepast |
Touch screen 45-65 Keer/Min Reinforcing Mesh Welding Machine
| Productnaam: | de versterkende machine van het netwerklassen |
|---|---|
| Dikte van ijzerplaat: | 30mm |
| Machinegewicht: | 8500Kg |
Gatengrootte 50*200mm Anticlime 3d Omheining Mesh Welding Machine 380Volt
| Productnaam: | 3d Omheining Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Gebiedsonderhoud en de reparatiedienst |
| Draaddiameter: | 2.56mm |
Breedte 2m Lasmachine voor het lassen van omheining voor dwarsdraad 50-200 mm
| Naam van het product: | Hek gaas lasmachine |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie: | 2 jaar |
Mesh Breedte 3m Mesh Breedte 6m Highway PLC Versterking Mesh Lasmachine
| Naam van het product: | Versterkte gaas lassen machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 512mm |
| Spanning: | 380V/220V/415V/440V |
125KVA pneumatisch 12mm Versterkend Mesh Welding Machine
| Productnaam: | de versterkende machine van het netwerklassen |
|---|---|
| Lassende pers: | Door luchtcilinder |
| Lassensnelheid: | 45-65 keer per min |
Prebesnoeiing 2500A die 12PCS Mesh Welding Machine versterken
| Productnaam: | de versterkende machine van het netwerklassen |
|---|---|
| Draaddiameter: | 512mm |
| Voltage: | 380v/220v/415v/440v |
De lente Mitsubishi 12m Rebar Mesh Welding Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| Draaddiameter: | 5.09.0mm |
| De breedte van het lassennetwerk: | 2500mm |

