Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ ce fully automatic chain link fence machine ] bij elkaar passen 13 producten.
3.8kw Diamond Mesh Making Machine, de volledig Automatische Omheining Machine van de Kettingsverbinding
| Productnaam: | Het enige netwerk die van de draaddiamant machine maken |
|---|---|
| Draaddiameter: | 1.34.0mm |
| Netwerkbreedte: | 3000mm |
Basketbalhof volledig Automatische Keten Verbindings Schermende Machine
| Productnaam: | de omheining die van de kettingsverbinding machine maken |
|---|---|
| Dikte van draad: | 2.04.5mm |
| Netwerkbreedte: | 4m |
4mm de volledig Automatische Schermende Machine van de Kettingsverbinding, de Omheining Weaving Machine van de Kettingsverbinding
| Productnaam: | de omheinings wevende machine van de kettingsverbinding |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, het opdragen en |
| Draaddiameter: | 2mm - 4mm |
Servomotor 4000mm van Ce ISO de Wevende Machine van de Kettingsverbinding
| Productnaam: | de omheining die van de kettingsverbinding machine maken |
|---|---|
| Draaddiameter: | 24mm |
| Gewicht: | 2000KGS |
Van de de Kettingsverbinding van de touch screen de Dubbele Draad Omheining Making Machine
| Productnaam: | de omheining die van de kettingsverbinding machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Lager, Versnellingsbak, Motor |
| Servomotor: | 5.5KW |
Mesh Width 3m Gatengrootte 50mm Dubbele de Verbinding van de Draad380v Ketting Productiemachine
| Productnaam: | de omheiningsmachine van de kettingsverbinding |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs Beschikbaar aan de Dienstmachines overzee |
| Draaddiameter: | 24mm |
Van de de Speelplaatsketting van de motor5.5kw Verdraaide Rand de Verbindingsomheining Making Machine
| Productnaam: | de omheiningsmachine van de kettingsverbinding |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs Beschikbaar aan de Dienstmachines overzee |
| Draaddiameter: | 24mm |
3,8 de kW Gegalvaniseerde van de de Kettingsverbinding van Draadpvc Omheining Making Machine
| Productnaam: | de omheining die van de kettingsverbinding machine maken |
|---|---|
| Gewicht: | 1500KG |
| Voltage: | 380V/50HZ/Customized |
PLC 3000mm de Omheining Making Machine, Diamond Mesh Wire Making Machine van de Kettingsverbinding
| Productnaam: | Diamond Wire Mesh Making Machine |
|---|---|
| Grondstof: | gegalvaniseerde draad en pvc met een laag bedekte draad |
| Controlesysteem: | Plc |
De Verbindings Wevende Machine van de weide220v Ketting voor Dieren
| Productnaam: | de vaste machine van de knoopomheining |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Gewicht: | 9.5T |

