Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ fence mesh welding machine precise control ] bij elkaar passen 59 producten.
Lange 25m gelast gaasmachine gat Grootte 100 * 100mm Voor dakbouw
| Productnaam: | Gelaste Draad Mesh Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3.05.0mm |
| Lassnelheid: | 70-85 uur/min |
PLC Mitsubishi 1200mm Staalgrating Lassenmachine
| Productnaam: | staalgrating lassenmachine |
|---|---|
| Dwarsbarwaaier: | 5*5-8*8mm |
| Grating breedte: | maximum 1200mm |
Snelheid 120 keer / min Gelast gaasmachine voor breedte 5 ft veredeling gaas
| Naam van het product: | Gelaste Draad Mesh Machine |
|---|---|
| Lassensnelheid: | 60 tot 120 keer per minuut |
| netwerkbreedte: | Max, ik ben er klaar voor.1.2-2,5 m |
Voedend Opening 50*50mm de Draad Mesh Making Machine Line Automatically van de Staalrol
| Productnaam: | Roldraad Mesh Making Line |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, Gebiedsonderhou |
| Draaddiameter: | 36mm |
PLC van Siemens Servomotor 36mm Volledige Automatisch van Draadmesh panel machine 7.5kw
| Productnaam: | Draad Mesh Panel Production Line |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, Gebiedsonderhou |
| Draaddiameter: | 36mm |
De Omheining Panel Machine van de luchtcilinder
| Productnaam: | het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3.06.0mm |
| Netwerkbreedte: | Max. 2500mm |
Sterkte Vaste Knoop met grote trekspanning 200m Veeomheining Machine
| Productnaam: | de vaste machine van de knoopomheining |
|---|---|
| Macht: | 7.5kw |
| Snelheid: | 21600row/day |
Elektroweg BRC Nauwkeurig Versterkt Mesh Machine
| Productnaam: | de versterkende machine van het netwerklassen |
|---|---|
| Draaddiameter: | 512mm |
| Voltage: | 380v/220v/415v/440v |
Nauwkeurige 160KVA 7.5KW 3000mm Gelaste Draad Mesh Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3.06.0mm |
| Netwerkbreedte: | Max. 3000mm |
Pre Rechtmakend Broodje 5mm Draad Mesh Fence Making Machine
| Productnaam: | Het lassenmachine van het broodjesnetwerk |
|---|---|
| De methode van het tekeningsnetwerk: | Mechanische tekeningsnetwerk |
| Breedte van Netwerk: | 1200mm 1500mm 2000mm 2500mm |

