Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ 2500mm wire fence machine ] bij elkaar passen 146 producten.
125KVA draadkooi die Machine maken
| Productnaam: | Het Lassenmachine van het draadnetwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 36mm |
| Certificering: | CE |
De lente Mitsubishi 12m Rebar Mesh Welding Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| Draaddiameter: | 5.09.0mm |
| De breedte van het lassennetwerk: | 2500mm |
50x200mm de Omheining Mesh Welding Machine van Ce van de Staaldraad
| Productnaam: | het lassenmachine van het omheiningsnetwerk |
|---|---|
| Dwarsdraadruimte: | 50200mm |
| Kleur: | Blauw of aangepast |
Gat 12.7x76.2mm Gevangenbewaarder 358 Anti beklimt Omheining Mesh Welding Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het omheiningsnetwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 36mm |
| Lassensnelheid: | 40-60 keer/minuut |
5m 50HZ 120KVA Bouw Mesh Welding Machine
| Productnaam: | Bouw Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, het opdragen en opleiding |
| Gebruik: | Lassenomheining Meshes |
Gatengrootte 150*150mm Draad Mesh Welder Machine High Efficiency
| Productnaam: | Draad Mesh Welding Production Line |
|---|---|
| Longitudinaal draadtype: | Roldraad het voeden |
| Dwarsdraadtype: | Voorgesneden |
Servomotor Versterkt Mesh Welding Machine
| Productnaam: | Bouw Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, het opdragen en opleiding |
| Gebruik: | Lassenomheining Meshes |
Rebar Grootte 48mm het Koelsysteem van Omheiningsmesh panel welding machine water
| Productnaam: | De versterkende machine van het netwerklassen |
|---|---|
| Gebruik: | het netwerk van het lassenstaal |
| Lassensnelheid: | 40-70 keer/min |
CNC Touch screen 7.5KW Mesh Panel Welding Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| Draaddiameter: | 38mm |
| Netwerkbreedte: | 2500mm |
Luchtcilinder 65 Keer Siliciumkip Mesh Making Machine
| Productnaam: | Het lassenmachine van het broodjesnetwerk |
|---|---|
| Het trekken van netwerksysteem: | Door servomotor en luchtcilindercontrole |
| Lassentheorie: | weerstandslassen |

