Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ 2500mm wire fence machine ] bij elkaar passen 146 producten.
Muurbouw 2.4m 2.2KW Versterkt Mesh Machine, Prikkeldraad Schermende Machine
| Productnaam: | Bouw Mesh Welding Machine |
|---|---|
| De breedte van het lassennetwerk: | 1200mm |
| Maaswijdte: | Van 50*50mm tot 200*200mm |
Automatische Buigende 150KVA-Comité Hoofd Schermende Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het omheiningsnetwerk |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC+Touch het Scherm, Panasonic-PLC |
| Garantie: | 2 jaar |
2500mm PLC 5mm Versterkt Mesh Welding Machine
| Productnaam: | de versterkende machine van het netwerklassen |
|---|---|
| Draaddiameter: | 512mm |
| Voltage: | 380v/220v/415v/440v |
Mitsubishi maakte 3m pre Las Mesh Making Machine recht
| Productnaam: | het lassenmachine van het omheiningsnetwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 656mm en 868mm |
| Netwerkbreedte: | 2500mm |
Dubbele Draad Mesh Fencing Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het omheiningsnetwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 8+6+8mm/6+5+6mm |
| Netwerkbreedte: | 2500mm (aangepast) |
Lange 25m gelast gaasmachine gat Grootte 100 * 100mm Voor dakbouw
| Productnaam: | Gelaste Draad Mesh Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3.05.0mm |
| Lassnelheid: | 70-85 uur/min |
Lassensnelheid Snel Mesh Width 2500mm Draad Mesh Welding Machine Plc
| Productnaam: | het lassenmachine van het omheiningsnetwerk |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Draaddiameter: | 36mm |
Breedte 2500mm Gatengrootte 50200mm Gelaste Draad Mesh Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het omheiningsnetwerk |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Draaddiameter: | 36mm |
De Tuinomheining Mesh Welding Machine, Schermende Draad Productiemachine van GWC 2500C
| Productnaam: | Het Lassenmachine van het draadnetwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 656mm en 868mm |
| Netwerkbreedte: | 2500mm (standaardnetwerkbreedte) |
Vast Staal 868mm Gelaste Draad Mesh Machine van GWC 2500C
| Productnaam: | het lassenmachine van het omheiningsnetwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 656mm en 868mm |
| Netwerkbreedte: | 2500mm |

