Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ 2500mm wire fence machine ] bij elkaar passen 146 producten.
Servomotor trek gespannen draadnet machine Plc voor diameter 3 mm
| Naam van het product: | Hek gaas lasmachine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3-6 mm |
| Lassnelheid: | 50-75 keer/min |
De blauwe Witte Draad Mesh Fencing Machine van de Luchtcilinder 10KW
| Productnaam: | het lassenmachine van het omheiningsnetwerk |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Voltage: | 220v/380v/415v/440v |
Omheining van de elektroden14pcs 3D 3000mm Draad Making Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het omheiningsnetwerk |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Voltage: | 220v/380v/415v/440v |
Ce 150mm Weideomheining Machine van de silicium Servomotor
| Productnaam: | Het lassenmachine van het broodjesnetwerk |
|---|---|
| Het trekken van netwerksysteem: | Door servomotor en luchtcilindercontrole |
| Lassentheorie: | weerstandslassen |
Lijndraad Auto Voedend Mesh Length 60m Weggi de Machine van het Draadlassen
| Productnaam: | Het Lassenmachine van het draadnetwerk |
|---|---|
| Netwerkbreedte: | 1200mm, 1500mm, 2000mm, 2500mm |
| Draaddiameter: | 2.56.0mm |
Diameter 36mm Gat 50200mm Draad het Opleveren Machine
| Productnaam: | Omheining Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 36mm |
| Breedte van omheiningsnetwerk: | 2500mm |
Gwc-2500B Servomotor 3m Draadomheining Making Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het omheiningsnetwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 36mm |
| Lassensnelheid: | 40-60 keer/minuut |
De Draadomheining Making Machine van GWC 2500B
| Productnaam: | het lassenmachine van het omheiningsnetwerk |
|---|---|
| Toepassing: | Gebruikt in spoorweg, weg, luchthaven, havenbescherming. |
| Breedte van Netwerk: | 2500mm (standaardnetwerkbreedte) |
2500mm Draad Mesh Welding Machines
| Productnaam: | Het Lassenmachine van het draadnetwerk |
|---|---|
| Het type van lijndraad: | Pre-maak en voorgesneden gezet in vultrechterapparaat recht |
| Dwarsdraadtype: | Pre-maak en voorgesneden automatisch voer door motor recht te stappen |
De afzonderlijke Controle Anti beklimt 6m Draadomheining Making Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3.0-6.0 mm |
| Netwerkbreedte: | Maximum 3200mm |

