Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ automatic wire mesh welding machine plc ] bij elkaar passen 269 producten.
Maasgrootte 150 mm Verticale draad spoel weg verharding Conforce draad machine
| Naam van het product: | Gelaste Draad Mesh Machine |
|---|---|
| Sluitingssnelheid: | 40-60 keer/minuut |
| Maasbreedte: | Max, ik ben er klaar voor.1.2-2,5 m |
Mesh Size 100*100mm Versterkend Mesh Welding Machine Motor 18kw
| Productnaam: | De versterkende productielijn van het netwerklassen |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage: | 380V 50Hz 3Phase/Customized |
De Omheining Size 1.8*2.2m Omheining Mesh Panel Welding Machine 200A van de spoorwegwacht
| Productnaam: | Omheining Mesh Panel Welding Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3.06.0mm |
| Lassensnelheid: | 50-75 keer/min |
Servomotortrekkracht Mesh Cnc Welded 6.0mm Omheining Mesh Welding Machine
| productnaam: | Gelaste Draadomheining Mesh Panel Welding Machine |
|---|---|
| de ruimte van de lijndraad: | 50250MM |
| Dwarsdraadruimte: | 50300mm |
Servomotortrekkracht Mesh Length 6m Mesh Panel Welding Machine 7.5kw
| Productnaam: | Gelast Mesh Panel Welding Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 48mm |
| Netwerkbreedte: | 2M |
Bouwdraad Mesh Panel Welding Machine Aperture 50mm Breedte 2m
| Productnaam: | Bouwdraad Mesh Panel Welding Machine |
|---|---|
| Longitudinaal draadtype: | Roldraad het voeden |
| Dwarsdraadtype: | Pre-recht en voorgesneden |
Roldiameter 1-2 mm Mesh Welding Machine Voor Muur Isolatie
| Naam van het product: | Gelaste Draad Mesh Machine |
|---|---|
| Lassensnelheid: | 60 tot 120 keer per minuut |
| Controlesysteem: | PLC |
200*50mm de Servomotor van Mesh Welding Machine Adopts Panasonic van de Spoorwegomheining
| Productnaam: | Omheining Mesh Panel Welding Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 36mm |
| Lassensnelheid: | 40-60 keer/minuut |
Wegen 160KVA 2500mm Omheining Mesh Welding Machine
| Productnaam: | Omheining Mesh Production Line |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3.0--6.0mm |
| Breedte van Netwerk: | 2100mm/2500mm/3000mm |
Weide Rode Dierlijke Omheining Wire Mesh Weaving Machine Protection Motor 44kw
| Productnaam: | Dierlijke Omheining Machine |
|---|---|
| Type: | Volledig Automatisch |
| Breedte: | 1442mm 1880mm 2000mm 2400mm |

