Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ automatic wire mesh welding machine plc ] bij elkaar passen 269 producten.
Lengte 6m Rebar het Gatengrootte 100*100mm van de Lassenmachine
| Productnaam: | Versterkend Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 512mm |
| Voltage: | 380V/220V/415V/440V |
Lange 25m gelast gaasmachine gat Grootte 100 * 100mm Voor dakbouw
| Productnaam: | Gelaste Draad Mesh Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3.05.0mm |
| Lassnelheid: | 70-85 uur/min |
Panasonic-Plc Breedte 2.5m Rebar Mesh Panel Welding Machine
| Productnaam: | Rebar Mesh Panel Production Line |
|---|---|
| Draaddiameter: | 512mm |
| Voltage: | 380V/220V/415V/440V |
Lijndraad Auto het Voeden Woningbouwomheining Mesh Panel Welding Machine 200A
| Productnaam: | Omheining Mesh Panel Welding Machine |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Gebiedsonderhoud en de reparatiedienst |
| Draaddiameter: | 2.56mm |
De pneumatische Machine 11KW van Mesh Reinforcing Mesh Panel Welding van de Haaktrekkracht
| Productnaam: | Versterkend Mesh Panel Welding Machine |
|---|---|
| Longitudinale draaddiameter: | 38mm |
| Dwarsdraaddiameter: | 38mm |
Snelheid 120 keer / min Gelast gaasmachine voor breedte 5 ft veredeling gaas
| Naam van het product: | Gelaste Draad Mesh Machine |
|---|---|
| Lassensnelheid: | 60 tot 120 keer per minuut |
| netwerkbreedte: | Max, ik ben er klaar voor.1.2-2,5 m |
CNC Touch screen 7.5KW Mesh Panel Welding Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| Draaddiameter: | 38mm |
| Netwerkbreedte: | 2500mm |
Broodjeshoogte 2.4m Gelaste Draad Mesh Machine Capacity 300 Broodjes per Dag
| Naam van het product: | Gelaste Draad Mesh Machine |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Ingenieurs beschikbaar om machines in het buitenland te onderhouden, technische video-ondersteuning, |
| Draaddiameter: | 2.56mm |
Ronde Bar 75times 2500mm Mesh Panel Welding Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3.06.0mm |
| Netwerkbreedte: | Maximum 2500mm |
Grootte van het gat 1 inch breedte 7 voet gelast gaas veredeling machine
| Naam van het product: | Gelaste Draad Mesh Machine |
|---|---|
| Lassensnelheid: | 60 tot 120 keer per minuut |
| Controlesysteem: | PLC |

