Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ automatic wire mesh welding machine plc ] bij elkaar passen 269 producten.
Omheining van de elektroden14pcs 3D 3000mm Draad Making Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het omheiningsnetwerk |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Voltage: | 220v/380v/415v/440v |
Plaat 30mm Motor 18kw het Versterken Draad Mesh Welder van het dikteijzer
| Productnaam: | de versterkende machine van het netwerklassen |
|---|---|
| Dikte van ijzerplaat: | 30mm |
| Machinegewicht: | 8500Kg |
Mitsubishi maakte 3m pre Las Mesh Making Machine recht
| Productnaam: | het lassenmachine van het omheiningsnetwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 656mm en 868mm |
| Netwerkbreedte: | 2500mm |
Rebar Grootte 48mm het Koelsysteem van Omheiningsmesh panel welding machine water
| Productnaam: | De versterkende machine van het netwerklassen |
|---|---|
| Gebruik: | het netwerk van het lassenstaal |
| Lassensnelheid: | 40-70 keer/min |
Gwc-2500B Servomotor 3m Draadomheining Making Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het omheiningsnetwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 36mm |
| Lassensnelheid: | 40-60 keer/minuut |
Rebar van touch screence 15KW 2400mm Lassenmachine
| Productnaam: | de versterkende machine van het netwerklassen |
|---|---|
| Grondstof: | Misvormde bar ronde bar gegalvaniseerde draad |
| Breedte van netwerkpaneel: | 2400mm |
30mm Draad Mesh Roll Welding Machine
| Productnaam: | Het lassenmachine van het broodjesnetwerk |
|---|---|
| Dikte van metaalplaat: | 25mm |
| Machinegewicht: | 4.5T |
150kva machtsdak 2400mm Draad Mesh Roll Welding Machine
| Productnaam: | Het lassenmachine van het broodjesnetwerk |
|---|---|
| De arbeider van de machinebehoefte: | Twee personen |
| Controlesysteem: | PLC Panasonic merk |
PLC Waterkoeling 7.5KW Mesh Panel Welding Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | Geribbelde staalbar, de lage draad van het carnonstaal, gegalvaniseerde draad. |
| Loonkosten: | Twee personen |
Ce-Rol die 100m Draad Mesh Roll Welding Machine voeden
| Productnaam: | Het lassenmachine van het broodjesnetwerk |
|---|---|
| Dikte van metaalplaat: | 30mm |
| Machinegewicht: | 4.5T |

