Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ automatic wire mesh welding machine plc ] bij elkaar passen 269 producten.
5.5kw dwarsplc van de de Ladings100kg Draad van de Draadvultrechter Omheining Panel Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3.06.0mm |
| Breedte van Netwerk: | 2500mm |
Het automatische Broodjesnetwerk 220V bevestigde Knoopomheining Machine/Lijn voor Netto Herten
| Productnaam: | De vaste Netto Machine van Knoopherten |
|---|---|
| Voltage: | 220V/380V/415V/440V |
| Breedte: | 1442mm 1880mm 2000mm 2400mm |
Plc Vaste Omheining Machine Animal Protection Mesh Width 2440mm van de Knoopweide
| Naam van het product: | Vaste de omheiningsmachine van de knoopweide |
|---|---|
| Gewicht: | 8000 kg |
| Type: | Volledig automatische, vaste knoop grasland hek machine |
3,8 de kW Gegalvaniseerde van de de Kettingsverbinding van Draadpvc Omheining Making Machine
| Productnaam: | de omheining die van de kettingsverbinding machine maken |
|---|---|
| Gewicht: | 1500KG |
| Voltage: | 380V/50HZ/Customized |
Sterkte Vaste Knoop met grote trekspanning 200m Veeomheining Machine
| Productnaam: | de vaste machine van de knoopomheining |
|---|---|
| Macht: | 7.5kw |
| Snelheid: | 21600row/day |
Automatische Buigende 150KVA-Comité Hoofd Schermende Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het omheiningsnetwerk |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC+Touch het Scherm, Panasonic-PLC |
| Garantie: | 2 jaar |
Diameter 36mm Gat 50200mm Draad het Opleveren Machine
| Productnaam: | Omheining Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 36mm |
| Breedte van omheiningsnetwerk: | 2500mm |
Gatengrootte 100*100mm het Versterken Mesh Machine Motor 11kw Staal
| Productnaam: | Concreet Versterkend Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 48mm |
| Breedte van netwerk: | 2500mm |
Muurbouw 2.4m 2.2KW Versterkt Mesh Machine, Prikkeldraad Schermende Machine
| Productnaam: | Bouw Mesh Welding Machine |
|---|---|
| De breedte van het lassennetwerk: | 1200mm |
| Maaswijdte: | Van 50*50mm tot 200*200mm |
Van de de Kettingsverbinding van de touch screen de Dubbele Draad Omheining Making Machine
| Productnaam: | de omheining die van de kettingsverbinding machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Lager, Versnellingsbak, Motor |
| Servomotor: | 5.5KW |

