Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ automatic wire mesh welding machine plc ] bij elkaar passen 269 producten.
PLC 5.5KW Automatisch Versterkend Mesh Welding Machine
| Productnaam: | Bouw Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Lassenelektrode: | Waterkoeling |
| De hogere grootte van de lassenelektrode: | 20*120mm |
Comité Broodje GWCD 2500 Bouw Mesh Welding Machine
| Productnaam: | Bouw Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Afgewerkt product: | Broodjesnetwerk en netwerkpaneel |
| De lengte van het broodjesnetwerk: | Max. 80m |
Pneumatische Plc van de Haaktrekkracht Geribbelde Staalbar Mesh Welding Machine
| Productnaam: | Geribbelde Staalbar Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 512mm |
| Garantie: | 2 jaar |
Gelast Plc van Mesh Welding Machine Coil Wire van het nominaal vermogen160kva Broodje
| Productnaam: | Gelaste Roll Mesh Lasmachine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 36mm |
| Garantie: | 1 jaar |
Gatengrootte 150*150mm die Plc Mesh Welding Machine For Steel-Bar versterken
| Productnaam: | Versterkte Staalbar Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Diameter stalen staaf: | 5.012.0mm |
| Breedte van netwerk: | 2500mm |
Automatische opstapelmachine met een maaslengte van 6 m
| Naam van het product: | Het versterken van Staalbar Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Inbedrijfstelling en opleiding,Videotechnische ondersteuning |
| Draaddiameter: | 512mm |
Spoorwegbescherming 50*200mm Automatische gelaste draadgasher voor 3d hek
| Naam van het product: | Hek gaas lasmachine |
|---|---|
| lassenmethode: | Door weerstandslassen |
| Lassensnelheid: | 75 keer per minuut |
Bouw Mesh Welding Machine Aperture 100x100mm Comité Grootte 2x3m
| Productnaam: | Bouw Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Gebruik: | Lassenomheining Meshes |
| Gewicht: | 4.5 T |
bruggebouw gatgrootte 100 mm Versterkte rebar mesh lasmachine
| Naam van het product: | Versterkte rebar mesh lasmachine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 512mm |
| Spanning: | 380V/220V/415V/440V |
Autolijn het Versterken Staalbar Mesh Welding Machine 12mm Dia
| Productnaam: | Het versterken van Staalbar Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 6-12 mm |
| Voltage: | 380V/220V/415V/440V |

