Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ automatic wire mesh welding machine plc ] bij elkaar passen 269 producten.
Opening 100x100mm Bouwdraad Mesh Making Machine Mesh Length 3m
| Productnaam: | Bouwdraad Mesh Making Machine |
|---|---|
| Hoofdmotor: | 5.5KW |
| Gebruik: | het gelaste netwerk van het opbrengsstaal bar |
De Omheining Mesh Welding Machine van de motor5.5kw Weg
| Productnaam: | het lassenmachine van het omheiningsnetwerk |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Draaddiameter: | 36mm |
Machine voor het maken van Conforce-draadnetten voor netbreedte 2,4 m Gatgrootte 100 mm
| Naam van het product: | Machines voor het maken van conforterdraad |
|---|---|
| Breedte van netwerk: | 2400 mm |
| Het type van lijndraad: | Roldraad het voeden |
Mesh Length 6m Gelaste Gecontroleerd PLC van Draadmesh fence machine panasonic
| Productnaam: | Omheining Mesh Panel Welding Machine |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Gebiedsonderhoud en de reparatiedienst |
| Draaddiameter: | 2.56mm |
Breedte 2m die PLC Mesh Welding Machine Pneumatic Hook-Trekkracht versterken
| Productnaam: | Staalbar Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Voltage: | Volgens het voltage van cliënten |
| Garantie: | 2 jaar |
250A 6mm Gegalvaniseerde Draadbouw Mesh Welding Machine
| Productnaam: | Bouw het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Gebiedsinstallatie, Videotechnische ondersteun |
| Voltage: | 380V/440V/415V/220V |
Automatische Daling die Mesh Welding Machine Panasonic Plc versterken
| Productnaam: | Versterkend Mesh Making Machine |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan en de dienstmachines die overzee, Videotechnische ondersteuning opdragen |
| Draaddiameter: | 512mm |
PLC Wire Mesh Welder Breedte van Mesh 2,1m Hole Grootte 1/2 inch
| Naam van het product: | Gelaste Draad Mesh Machine |
|---|---|
| Sluitingssnelheid: | 60 tot 120 keer per minuut |
| Maasbreedte: | Max, ik ben er klaar voor.1.2-2,5 m |
Auto het Voeden van 415V 440V 75KVA Gelaste Draad Mesh Machine
| Productnaam: | de gelaste machine van het draadnetwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 0.452.6mm |
| Garantie: | 2 jaar |
Bouwnetwerk 3mm de Draad van BRC 440V het Opleveren Machine, Automatische Draad Mesh Machine
| Productnaam: | Het Lassenmachine van het draadnetwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 36mm |
| Gewicht: | 6500Kg |

