Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
Gatengrootte 200*50mm Omheining Wire Mesh Welding Machine 380volt 50HZ
| Naam van het product: | Staaldraad Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3-6 mm |
| Gewicht: | 6500kg |
Ce 4.08.0mm de Nauwkeurige Controle van OmheiningsWire Mesh Panel Welding Machine 415Volt
| Naam van het product: | De machine van het het paneellassen van het draadnetwerk |
|---|---|
| Certificering: | CE |
| Sluitingssnelheid: | 40-60 keer/minuut |
Breedte 2.5m Draad Mesh Spot Welding Machine van de transformatorcapaciteit 160KVA
| Naam van het product: | Draad Mesh Spot Welding Machine |
|---|---|
| Grootte van het gat: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Maasbreedte: | 1000mm.1200mm, 1500mm, 2000mm, 2500mm |
30mm de Machine 7-9kw/h Hoog rendement van Mesh Welded Wire Mesh Panel van de Ijzerplaat
| Naam van het product: | Gelaste Draad Mesh Panel Welding Machine |
|---|---|
| Grootte van het gat: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Maasbreedte: | 1000mm.1200mm, 1500mm, 2000mm, 2500mm |
Servomotor Pull Plc Road Wire Mesh Welding Machine voor breedte 2,5m
| Naam van het product: | Draadgaas lasmachine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 2.56.0mm |
| Breedte van netwerk: | 2.5m |
30 mm ijzeren plaat Siemens Plc Mesh Welding Machine Hole Grootte 100 * 100mm
| Productnaam: | Draadgaas lasmachine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3-6 mm |
| Spanning: | 220V/380V/415V/440V |
Hoolgrootte 150x150mm Wire Mesh Welding Machine Converter Speed
| Naam van het product: | Draad Mesh Welding Production Line |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3-6 mm |
| Kleur: | Kan aangepast worden |
Plc gelast draadnet machine voor hoogte 2,5m Brc grasland hek
| Productnaam: | BRC Wire Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Langeafstandsvoeding via draad: | Spoel draad |
| Voeding met dwarsdraad: | Voorgesneden |
Transformator 160kva 3mm Wire Mesh Welding Machine voor gatgrootte 50*50mm
| Naam van het product: | Lasmachine voor het lassen van draadnetten in rol |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3-6 mm |
| Spanning: | 380V/440V/415V/220V |
2.5-6mm Wire Mesh Welding Machines High Precision
| Lassenkwaliteit: | Hoge kwaliteit |
|---|---|
| Lassenautomatisering: | Hoge automatisering |
| Lassenkosten: | Lage Kosten |

