Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
Mesh Width 2m Lengte 6m PLC van Mesh Welding Machine van de Staaldraad Controle
| Productnaam: | Staaldraad Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 36mm |
| Gewicht: | 4500KG |
Servomotortrekkracht Mesh Cnc Welded 6.0mm Omheining Mesh Welding Machine
| productnaam: | Gelaste Draadomheining Mesh Panel Welding Machine |
|---|---|
| de ruimte van de lijndraad: | 50250MM |
| Dwarsdraadruimte: | 50300mm |
Bouw Mesh Cross Wire Space 50200mm Draad Mesh Welding Machine
| Productnaam: | Het Lassenmachine van het draadnetwerk |
|---|---|
| Dikte van ijzerplaat: | 25mm |
| Materiaal van lassenelektrode: | CuCrZr |
De Machines van het snelheids65t/Min Highway Fence Wire Mesh Lassen 5.5kw
| Productnaam: | Draad Mesh Welding Production Line |
|---|---|
| Longitudinaal draadtype: | Roldraad het voeden |
| Dwarsdraadtype: | Voorgesneden |
Gatengrootte 150*150mm Draad Mesh Welder Machine High Efficiency
| Productnaam: | Draad Mesh Welding Production Line |
|---|---|
| Longitudinaal draadtype: | Roldraad het voeden |
| Dwarsdraadtype: | Voorgesneden |
Diameter 36mm Breedte 2000mm Draad Mesh Manufacturing Machine 200KVA
| Productnaam: | Draad Mesh Welding Production Line |
|---|---|
| Draaddiameter: | 36mm |
| Netwerkbreedte: | 2m |
Mesh Length 6m keert Omheining Mesh Welding Machine Fast Speed om
| Productnaam: | Draadgaas lasmachine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 36mm |
| Netwerkbreedte: | 2m |
Voedend Opening 50*50mm de Draad Mesh Making Machine Line Automatically van de Staalrol
| Productnaam: | Roldraad Mesh Making Line |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, Gebiedsonderhou |
| Draaddiameter: | 36mm |
Dwarsdraadruimte 50200mm Autodraad Mesh Welding Machine 415V 440V
| Productnaam: | Volledige Automatische Draad Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, Gebiedsonderhou |
| Draaddiameter: | 36mm |
PLC van Siemens Servomotor 36mm Volledige Automatisch van Draadmesh panel machine 7.5kw
| Productnaam: | Draad Mesh Panel Production Line |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, Gebiedsonderhou |
| Draaddiameter: | 36mm |

