Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ 2500mm wire fence machine ] bij elkaar passen 146 producten.
220V ISO 9001 pre Gesneden 0.9m Las Mesh Making Machine
| Productnaam: | Het Lassenmachine van het draadnetwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 48mm |
| Certificering: | CE,ISO9001 |
2.5m Bouw Mesh Welding Machine
| Productnaam: | Bouw Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage: | 380V/440V/415V/220V |
Staalbreedte 1200mm Touchscreen Gelast Mesh Making Machine Main Motor 4.0kw
| Productnaam: | Gelast Staal Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Draaddiameter: | 36mm |
30mm de Machine 7-9kw/h Hoog rendement van Mesh Welded Wire Mesh Panel van de Ijzerplaat
| Naam van het product: | Gelaste Draad Mesh Panel Welding Machine |
|---|---|
| Grootte van het gat: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Maasbreedte: | 1000mm.1200mm, 1500mm, 2000mm, 2500mm |
Draad 8mm die Motor 11kw Mesh Welding Machine-Gecontroleerd PLC versterken
| Naam van het product: | Versterkend Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 4.08.0mm |
| Breedte van netwerk: | 2500 mm |
Voedend Opening 50*50mm de Draad Mesh Making Machine Line Automatically van de Staalrol
| Productnaam: | Roldraad Mesh Making Line |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, Gebiedsonderhou |
| Draaddiameter: | 36mm |
Dwarsdraadruimte 50200mm Autodraad Mesh Welding Machine 415V 440V
| Productnaam: | Volledige Automatische Draad Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, Gebiedsonderhou |
| Draaddiameter: | 36mm |
PLC van Siemens Servomotor 36mm Volledige Automatisch van Draadmesh panel machine 7.5kw
| Productnaam: | Draad Mesh Panel Production Line |
|---|---|
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, Gebiedsonderhou |
| Draaddiameter: | 36mm |
Weg 12mm Mesh Width 3m Versterkend Mesh Welding Machine Pneumatic
| Productnaam: | Versterkend Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 6-12 mm |
| Voltage: | 380V/220V/415V/440V |
Autolijn het Versterken Staalbar Mesh Welding Machine 12mm Dia
| Productnaam: | Het versterken van Staalbar Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 6-12 mm |
| Voltage: | 380V/220V/415V/440V |

