Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ 2500mm wire fence machine ] bij elkaar passen 146 producten.
Staalbar Concrete 11kw 4mm Mesh Panel Welding Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| Dikte van staalbar: | 4.09.0mm |
| Lassendruk: | Van de lente |
2.5m Versterkend Mesh Welding Machine
| Productnaam: | Het lassenmachine van het broodjesnetwerk |
|---|---|
| Dikte van draad: | 3.06.0mm |
| De breedte van het lassennetwerk: | Max. 2500mm |
Gatengrootte 200*50mm Omheining Wire Mesh Welding Machine 380volt 50HZ
| Naam van het product: | Staaldraad Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3-6 mm |
| Gewicht: | 6500kg |
Mesh Length 6m keert Omheining Mesh Welding Machine Fast Speed om
| Productnaam: | Draadgaas lasmachine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 36mm |
| Netwerkbreedte: | 2m |
12mm Versterkend Mesh Welding Machine
| Productnaam: | de versterkende machine van het netwerklassen |
|---|---|
| Draaddiameter: | 612mm |
| Breedte van Netwerk: | Van 1000mm tot 2500mm |
30mm Draad Mesh Roll Welding Machine
| Productnaam: | Het lassenmachine van het broodjesnetwerk |
|---|---|
| Dikte van metaalplaat: | 25mm |
| Machinegewicht: | 4.5T |
Mesh Size 50200mm Staaldraad 5.5kw Mesh Panel Welding Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| Materiaal van machine: | staalplaat |
| Controleschakelaar: | Schneider |
De bouw van de Draad Mesh Welding Machines van de Servomotortekening 5.5kw
| Productnaam: | Het Lassenmachine van het draadnetwerk |
|---|---|
| Dikte van Staalplaat: | 25mm |
| Lassentransformator: | 125KVA*6PCS |
Plaat 30mm Motor 18kw het Versterken Draad Mesh Welder van het dikteijzer
| Productnaam: | de versterkende machine van het netwerklassen |
|---|---|
| Dikte van ijzerplaat: | 30mm |
| Machinegewicht: | 8500Kg |
Touch screen 45-65 Keer/Min Reinforcing Mesh Welding Machine
| Productnaam: | de versterkende machine van het netwerklassen |
|---|---|
| Dikte van ijzerplaat: | 30mm |
| Machinegewicht: | 8500Kg |

