Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ iron automatic wire mesh welding machine ] bij elkaar passen 78 producten.
De Machinelading 1T van Mesh Hopper Construction Mesh Welding van de servomotortrekkracht
| Productnaam: | Bouw Mesh Welding Equipment |
|---|---|
| Gebruik: | Lassenomheining Meshes |
| Gewicht: | 4.5 T |
Mesh Size 50200mm Cnc Omheining Mesh Welding Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het omheiningsnetwerk |
|---|---|
| draaddiameter: | 36mm |
| Voltage: | 380V/50HZ/Customized |
30mm de Machine 7-9kw/h Hoog rendement van Mesh Welded Wire Mesh Panel van de Ijzerplaat
| Naam van het product: | Gelaste Draad Mesh Panel Welding Machine |
|---|---|
| Grootte van het gat: | 50*50mm 100*100mm 150*150mm 200*200mm |
| Maasbreedte: | 1000mm.1200mm, 1500mm, 2000mm, 2500mm |
Gatengrootte 1/4 Duim Gelaste Draad Elektrisch Mesh Machine Main Motor 4.0kw
| Productnaam: | Gelaste Draad Mesh Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 0.452.6mm |
| Garantie: | 2 jaar |
Roldiameter 1-2 mm Mesh Welding Machine Voor Muur Isolatie
| Naam van het product: | Gelaste Draad Mesh Machine |
|---|---|
| Lassensnelheid: | 60 tot 120 keer per minuut |
| Controlesysteem: | PLC |
Weide Rode Dierlijke Omheining Wire Mesh Weaving Machine Protection Motor 44kw
| Productnaam: | Dierlijke Omheining Machine |
|---|---|
| Type: | Volledig Automatisch |
| Breedte: | 1442mm 1880mm 2000mm 2400mm |
Vaste van de Draadmesh fencing machine stay wire van de Knoop Servomotor Ruimte 75mm
| Productnaam: | Vaste Knoopomheining Making Machine |
|---|---|
| Type: | Volledig Automatisch |
| Functie: | Stabiel |
Plaat 30mm Motor 18kw het Versterken Draad Mesh Welder van het dikteijzer
| Productnaam: | de versterkende machine van het netwerklassen |
|---|---|
| Dikte van ijzerplaat: | 30mm |
| Machinegewicht: | 8500Kg |
Pre Rechtmakend Broodje 5mm Draad Mesh Fence Making Machine
| Productnaam: | Het lassenmachine van het broodjesnetwerk |
|---|---|
| De methode van het tekeningsnetwerk: | Mechanische tekeningsnetwerk |
| Breedte van Netwerk: | 1200mm 1500mm 2000mm 2500mm |
Ce 4.08.0mm de Nauwkeurige Controle van OmheiningsWire Mesh Panel Welding Machine 415Volt
| Naam van het product: | De machine van het het paneellassen van het draadnetwerk |
|---|---|
| Certificering: | CE |
| Sluitingssnelheid: | 40-60 keer/minuut |

