Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ iron automatic wire mesh welding machine ] bij elkaar passen 78 producten.
Machine van het Waterkoelings 8mm de Semi Automatische Lassen, Draad Mesh Spot Welding Machine
| Productnaam: | staalgrating lassenmachine |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, het opdragen en opleiding |
| Gebruik: | staalgrating lassen |
0.65mm Hete Onderdompelings Gelaste Draad Mesh Machine die, de Draadkooi van DNW 1 Machine maken
| Productnaam: | de gelaste machine van het draadnetwerk |
|---|---|
| Motor: | 4.0kw |
| Draaddiameter: | 0.452.6mm |
3.8kw Diamond Mesh Making Machine, de volledig Automatische Omheining Machine van de Kettingsverbinding
| Productnaam: | Het enige netwerk die van de draaddiamant machine maken |
|---|---|
| Draaddiameter: | 1.34.0mm |
| Netwerkbreedte: | 3000mm |
Omheining Panel Machine van het 75 Keer Servomotor de Hoge Beëindigen 220V
| Productnaam: | het lassenmachine van het omheiningsnetwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 36mm |
| Voltage: | 220v/380v/415v/440v |
5.5kw dwarsplc van de de Ladings100kg Draad van de Draadvultrechter Omheining Panel Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3.06.0mm |
| Breedte van Netwerk: | 2500mm |
Het automatische Broodjesnetwerk 220V bevestigde Knoopomheining Machine/Lijn voor Netto Herten
| Productnaam: | De vaste Netto Machine van Knoopherten |
|---|---|
| Voltage: | 220V/380V/415V/440V |
| Breedte: | 1442mm 1880mm 2000mm 2400mm |
Sterkte Vaste Knoop met grote trekspanning 200m Veeomheining Machine
| Productnaam: | de vaste machine van de knoopomheining |
|---|---|
| Macht: | 7.5kw |
| Snelheid: | 21600row/day |
Muurbouw 2.4m 2.2KW Versterkt Mesh Machine, Prikkeldraad Schermende Machine
| Productnaam: | Bouw Mesh Welding Machine |
|---|---|
| De breedte van het lassennetwerk: | 1200mm |
| Maaswijdte: | Van 50*50mm tot 200*200mm |
20 lijnen Vaste Knoopomheining Machine
| Productnaam: | de vaste machine van de knoopomheining |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Gewicht: | 8000KG |
Van de de Kettingsverbinding van de touch screen de Dubbele Draad Omheining Making Machine
| Productnaam: | de omheining die van de kettingsverbinding machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Lager, Versnellingsbak, Motor |
| Servomotor: | 5.5KW |

