Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ iron automatic wire mesh welding machine ] bij elkaar passen 78 producten.
Ce-Ijzer 200mm Omheining Mesh Welding Machine, Automatisch Mesh Welding Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het omheiningsnetwerk |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Voltage: | 220v/380v/415v/440v |
250A 6mm Gegalvaniseerde Draadbouw Mesh Welding Machine
| Productnaam: | Bouw het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Gebiedsinstallatie, Videotechnische ondersteun |
| Voltage: | 380V/440V/415V/220V |
Laag energieverbruik Maas lassen Breedte 2m Hoge snelheid
| Naam van het product: | Omheining Mesh Panel Welding Machine |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC |
| Materiaal: | Ijzerdraad |
PLC Wire Mesh Welder Breedte van Mesh 2,1m Hole Grootte 1/2 inch
| Naam van het product: | Gelaste Draad Mesh Machine |
|---|---|
| Sluitingssnelheid: | 60 tot 120 keer per minuut |
| Maasbreedte: | Max, ik ben er klaar voor.1.2-2,5 m |
Hool Grootte 1/2 inch gelast draadmaas Machine Kip Kooi Maas Elektrisch
| Naam van het product: | Elektrische gelaste gaasmachine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 0.45-2.6mm |
| Sluitingssnelheid: | 60 tot 120 keer per minuut |
30 mm ijzeren plaat Siemens Plc Mesh Welding Machine Hole Grootte 100 * 100mm
| Productnaam: | Draadgaas lasmachine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3-6 mm |
| Spanning: | 220V/380V/415V/440V |
Wegenbouw CNC 2.5mm Broodje Mesh Welding Machine
| Productnaam: | Het lassenmachine van het broodjesnetwerk |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC en Touch screen |
| Controleschakelaar: | Schneider Frankrijk |
230mm Housetop die TEC-Broodje Mesh Welding Machine bouwen
| Productnaam: | Het lassenmachine van het broodjesnetwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 2.46.0mm |
| De breedte van het lassennetwerk: | 2400mm |
De semi Autoas die van 7.5KW 4mm Mesh Welding Machine versterken
| Productnaam: | Het Lassenmachine van het draadnetwerk |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning |
| Certificering: | CE |
2.5m Bouw Mesh Welding Machine
| Productnaam: | Bouw Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage: | 380V/440V/415V/220V |

