Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ iron automatic wire mesh welding machine ] bij elkaar passen 78 producten.
2.5m Bouw Mesh Welding Machine, Automatische Draad Mesh Welding Machine
| Productnaam: | Bouw Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage: | 380V/440V/415V/220V |
Breedte 7 ft Mesh Grootte 1 inch Automatische Wire Mesh Welding Machine Electric
| Naam van het product: | Elektrische gelaste gaasmachine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 1-1,8 mm |
| Breedte van netwerk: | 7 ft |
Rode Koperplc 5.5kw 2500mm Draad Mesh Welding Machines
| Productnaam: | Bouw Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Afgewerkt product: | Broodjesnetwerk en netwerkpaneel |
| De lengte van het broodjesnetwerk: | Max. 80m |
Comité 2.5x6m Draad Mesh Welding Machines van de brugversterking
| Productnaam: | Het Lassenmachine van het draadnetwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 36mm of 48mm |
| Certificering: | CE,ISO9001 |
Staalbar 12m 100mm Draad Mesh Welding Machines, Automatische Gelaste Draad Mesh Machine
| Productnaam: | Het Lassenmachine van het draadnetwerk |
|---|---|
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning |
| Certificering: | CE |
Transformator 160kva 3mm Wire Mesh Welding Machine voor gatgrootte 50*50mm
| Naam van het product: | Lasmachine voor het lassen van draadnetten in rol |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3-6 mm |
| Spanning: | 380V/440V/415V/220V |
612mm Concrete Versterkende PLC van Draadmesh welding machine Controle
| Productnaam: | Het versterken van Staalbar Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Lassendruk: | Luchtcilinder |
| Lassentype: | Pneumatisch |
Waterkoeling 2500mm Versterkend Mesh Welding Machine van Ce
| Productnaam: | Bouw Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 2.56.0mm |
| Netwerkbreedte: | 2500mm |
3-6mm hekbewaker hekmaas Lasmachine Kruisdraadruimte 50-200mm Plc
| Draaddiameter: | 36mm |
|---|---|
| Spanning: | 380V/50HZ/Customized |
| Lassensnelheid: | 50-75 keer/min |
Comité Broodje GWCD 2500 Bouw Mesh Welding Machine
| Productnaam: | Bouw Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Afgewerkt product: | Broodjesnetwerk en netwerkpaneel |
| De lengte van het broodjesnetwerk: | Max. 80m |

