Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ high precision wire mesh welding machines ] bij elkaar passen 90 producten.
Machine voor het maken van Conforce-draadnetten voor netbreedte 2,4 m Gatgrootte 100 mm
| Naam van het product: | Machines voor het maken van conforterdraad |
|---|---|
| Breedte van netwerk: | 2400 mm |
| Het type van lijndraad: | Roldraad het voeden |
Comité Broodje GWCD 2500 Bouw Mesh Welding Machine
| Productnaam: | Bouw Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Afgewerkt product: | Broodjesnetwerk en netwerkpaneel |
| De lengte van het broodjesnetwerk: | Max. 80m |
Automatische opstapelmachine met een maaslengte van 6 m
| Naam van het product: | Het versterken van Staalbar Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Inbedrijfstelling en opleiding,Videotechnische ondersteuning |
| Draaddiameter: | 512mm |
Hoolgrootte 50*200mm Spoorwegmaas Lasmachine Servomotor Trek
| Naam van het product: | Vervaardiging van elektrische apparatuur |
|---|---|
| Draaddiameter: | 2.56mm |
| Lassensnelheid: | 50-75 keer/min |
Line Wire Coil Feeding Fence Mesh Welding Machine Voor Breedte 2m
| Naam van het product: | Productielijn voor het lassen van heknetten |
|---|---|
| Draaddiameter: | 2.56mm |
| Lassensnelheid: | 50-75 keer/min |
Constructie gelast draadnet machine voor 50-200mm staal
| Lassensnelheid: | Hoge snelheid |
|---|---|
| Type: | Draad Mesh Welding Machines |
| Lassenmacht: | Hoge macht |
Servomotor die Mesh Welding Machine versterken
| Productnaam: | Het Lassenmachine van het draadnetwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 36mm of 48mm |
| Netwerkbreedte: | Maximum 3000mm |
Automatische Gelaste Draad Mesh Machine van 7.5KW 415V de volledig
| Productnaam: | Het Lassenmachine van het draadnetwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 36mm |
| Garantie: | 2 jaar |
3000mm de Omheining Making Machine, Automatisch Mesh Welding Machine van de Luchtcilinder 160KVA
| Productnaam: | Het Lassenmachine van het draadnetwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 36mm |
| Certificering: | CE |
Ce 75 Keer per Min 6mm Omheining Mesh Welding Machine
| Productnaam: | Het Lassenmachine van het draadnetwerk |
|---|---|
| Het type van lijndraad: | Pre-maak en voorgesneden gezet in vultrechterapparaat recht |
| Dwarsdraadtype: | Pre-maak en voorgesneden automatisch voer door motor recht te stappen |

