Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ high precision wire mesh welding machines ] bij elkaar passen 90 producten.
PLC van de Barmesh panel welding machine van het transformator200kva Versterkte Staal
| Productnaam: | Versterkte Staalbar Mesh Panel Welding Machine |
|---|---|
| Breedte van netwerkpaneel: | 3000mm |
| De ruimte van de lijndraad: | 100250mm |
Lange 25m gelast gaasmachine gat Grootte 100 * 100mm Voor dakbouw
| Productnaam: | Gelaste Draad Mesh Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3.05.0mm |
| Lassnelheid: | 70-85 uur/min |
Capaciteit 30T Hole Grootte 150mm versterking staalstaaf Mesh Lasmachine
| Naam van het product: | Versterkingsmachine voor het lassen van staalstaafnetten |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Inbedrijfstelling en opleiding,Videotechnische ondersteuning |
| Draaddiameter: | 512mm |
Lichte Plicht 50mm 150kva Mesh Panel Welding Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| lassentransformator: | 160KVA waterkoeling |
| De elektrodenmateriaal van het lassenkoper: | Het Koper van het chromiumzirconium |
Ce met geringe geluidssterkte 1500mm 1.5KW Gelaste Draad Mesh Machine
| Productnaam: | de gelaste machine van het draadnetwerk |
|---|---|
| Netwerktype: | Rolling Netwerk |
| Gatengrootte: | 12.5*12.5mm--75*75mm |
CNC Touch screen 7.5KW Mesh Panel Welding Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| Draaddiameter: | 38mm |
| Netwerkbreedte: | 2500mm |
Snelheid 120 keer / min Gelast gaasmachine voor breedte 5 ft veredeling gaas
| Naam van het product: | Gelaste Draad Mesh Machine |
|---|---|
| Lassensnelheid: | 60 tot 120 keer per minuut |
| netwerkbreedte: | Max, ik ben er klaar voor.1.2-2,5 m |
Het kruis sneed pre de Draad Mesh Spot Welding Machine van 2500D 5.5KW
| Productnaam: | Het Lassenmachine van het draadnetwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 36mm |
| Garantie: | 2 jaar |
Rebar Diameter 512mm Gat 100*100mm Las Mesh Making Machine
| Productnaam: | Het Lassenmachine van het draadnetwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 5mm12mm |
| Certificering: | CE |
Bouwnetwerk 3mm de Draad van BRC 440V het Opleveren Machine, Automatische Draad Mesh Machine
| Productnaam: | Het Lassenmachine van het draadnetwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 36mm |
| Gewicht: | 6500Kg |

