Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ high precision wire mesh welding machines ] bij elkaar passen 90 producten.
PLC Concrete Versterkende Mesh Panel Welding Machine Rebar Diameter 12mm
| Productnaam: | Concreet Versterkend Mesh Panel Welding Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 512mm |
| Gewicht: | 10T |
3 de punten per Tijd plateren 3mm Staalgrating Lassenmachine
| Productnaam: | staalgrating lassenmachine |
|---|---|
| getande vlakke bar: | 2.5*25--6*65mm |
| Het kruis verdraaide bar: | 5*5mm-8*8mm |
36mm Staaldraad die Snijmachinehoge snelheid 120m/Min rechtmaken
| Productnaam: | Draad het rechtmaken en snijmachine |
|---|---|
| Gewicht: | 1200kg |
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
De Omheining Panel Machine van de luchtcilinder
| Productnaam: | het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3.06.0mm |
| Netwerkbreedte: | Max. 2500mm |
Motor4.0kw Staal 24mm Draad het Rechtmaken en Snijmachine
| Productnaam: | Draad het Rechtmaken en Snijmachine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 24mm |
| Motor: | 4.0kw |
Draadgrootte 2.6mm Herten Vaste Knoopomheining Machine Tensile Strength 850n
| Productnaam: | De vaste Omheining Machine van Knoopherten |
|---|---|
| Gewicht: | 7770kg |
| Snelheid: | 30row/min |
Sterkte Vaste Knoop met grote trekspanning 200m Veeomheining Machine
| Productnaam: | de vaste machine van de knoopomheining |
|---|---|
| Macht: | 7.5kw |
| Snelheid: | 21600row/day |
Muurbouw 2.4m 2.2KW Versterkt Mesh Machine, Prikkeldraad Schermende Machine
| Productnaam: | Bouw Mesh Welding Machine |
|---|---|
| De breedte van het lassennetwerk: | 1200mm |
| Maaswijdte: | Van 50*50mm tot 200*200mm |
Rebar Grootte 38mm Draad het Rechtmaken en Snijmachinelengte 6m
| Naam van het product: | Rebar het Rechtmaken en Snijmachine |
|---|---|
| Gewicht: | 1200 kg |
| Naverkoopservice: | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
Ce Vaste van de Omheiningsmachine stay wire van Knoopherten Grootte 22.8mm Servomotor 7.5kw
| Productnaam: | De vaste Omheining Machine van Knoopherten |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Type: | Volledig Automatisch |

