Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ high precision wire mesh welding machines ] bij elkaar passen 90 producten.
Draaddiameter 512mm Comité 2.5m Versterkend Mesh Welding Machine Three Phase
| Productnaam: | Versterkend Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 512mm |
| Voltage: | 380V 50Hz 3Phase/Customized |
Weg 12mm Mesh Width 3m Versterkend Mesh Welding Machine Pneumatic
| Productnaam: | Versterkend Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 6-12 mm |
| Voltage: | 380V/220V/415V/440V |
6.0mm Panel Mesh Welding Machine Hoge stabiliteit en hoge snelheid
| Lassenflexibiliteit: | Hoge flexibiliteit |
|---|---|
| Lassenefficiency: | Hoog rendement |
| Lassenautomatisering: | Hoge automatisering |
Breedte 2m Lasmachine voor het lassen van omheining voor dwarsdraad 50-200 mm
| Naam van het product: | Hek gaas lasmachine |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie: | 2 jaar |
Laag Voltageroestvrij staal 2.6mm Broodje Mesh Welding Machine
| Productnaam: | de gelaste machine van het draadnetwerk |
|---|---|
| Netwerktype: | Rolling Netwerk |
| Gatengrootte: | 12.5*12.5mm--75*75mm |
10mm Geribbeld Versterkend Mesh Welding Machine Speed 80 Keer/Min
| Productnaam: | Versterkend Mesh Welding Equipment |
|---|---|
| Breedte van netwerkpaneel: | 3000mm |
| De ruimte van de lijndraad: | 100250mm |
Het Touche screen15kw Rebar Mesh Welding Machine van GWC 2500D
| Productnaam: | het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| lassentransformator: | 200KVA (waterkoeling) |
| De elektrodenmateriaal van het lassenkoper: | Het Koper van het chromiumzirconium |
50mm Versterkt Mesh Welding Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| Dikte van staalbar: | 4.09.0mm |
| Machinetype: | Mechanisch |
Autolijn het Versterken Staalbar Mesh Welding Machine 12mm Dia
| Productnaam: | Het versterken van Staalbar Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 6-12 mm |
| Voltage: | 380V/220V/415V/440V |
Opening 100x100mm Bouwdraad Mesh Making Machine Mesh Length 3m
| Productnaam: | Bouwdraad Mesh Making Machine |
|---|---|
| Hoofdmotor: | 5.5KW |
| Gebruik: | het gelaste netwerk van het opbrengsstaal bar |

