Alle producten
-
Draad Mesh Welding Machines
-
de versterkende machine van het netwerklassen
-
het lassenmachine van het omheiningsnetwerk
-
het lassenmachine van het netwerkpaneel
-
de vaste machine van de knoopomheining
-
Bouw Mesh Welding Machine
-
Het lassenmachine van het broodjesnetwerk
-
de gelaste machine van het draadnetwerk
-
staalgrating lassenmachine
-
de machine van het scheermesprikkeldraad
-
de omheining die van de kettingsverbinding machine maken
-
de machine van het staaldraadtrekken
-
Draad het Rechtmaken en Snijmachine
zoekwoorden [ high precision wire mesh welding machines ] bij elkaar passen 90 producten.
Kippenkooi 2.5mm Gi van Rassence de Machine Sterke Mechanische Structuur van het Draadlassen
| Productnaam: | Het lassenmachine van het rassennetwerk |
|---|---|
| Draaddiameter: | 2.5mm4mm |
| Certificering: | CE |
Diameter 3mm van omheiningsprotection roll wire Gelast Mesh Making Machine
| Productnaam: | Draad Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 2.56mm |
| Netwerkbreedte: | 2m |
Breedte 2.5m 12mm Lassend Versterkend Mesh Machine Panasonic Control System
| Productnaam: | Versterkend Mesh Welding Machine |
|---|---|
| draaddiameter: | 512mm |
| Voltage: | 380V/220V/415V/440V |
SMC-Luchtcilinder 200KVA Mesh Panel Welding Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| lassentransformator: | 200KVA (waterkoeling) |
| De elektrodenmateriaal van het lassenkoper: | Het Koper van het chromiumzirconium |
Rebar Grootte 48mm het Koelsysteem van Omheiningsmesh panel welding machine water
| Productnaam: | De versterkende machine van het netwerklassen |
|---|---|
| Gebruik: | het netwerk van het lassenstaal |
| Lassensnelheid: | 40-70 keer/min |
100 Keer Pneumatische 12m Mesh Panel Welding Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| Draaddiameter: | 38mm of 512mm |
| Breedte van Netwerk: | 2500mm |
PLC Waterkoeling 7.5KW Mesh Panel Welding Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| Materiaal: | Geribbelde staalbar, de lage draad van het carnonstaal, gegalvaniseerde draad. |
| Loonkosten: | Twee personen |
Gatengrootte 10*10cm Bouw 36mm Gelast Mesh Making Machine
| Productnaam: | Broodje Mesh Welding Machine |
|---|---|
| Draaddiameter: | 36mm |
| Controlesysteem: | Door PLC en touch screen |
Servomotor 1.5T 3000mm Gelaste Draad Mesh Machine
| Productnaam: | het lassenmachine van het netwerkpaneel |
|---|---|
| Draaddiameter: | 49mm |
| Netwerkbreedte: | 3000mm |
Plc Mesh Panel Welding Machine van de lassentransformator 160kva Panasonic
| Productnaam: | Gelaste Draad Mesh Panel Welding Machine |
|---|---|
| Dikte van staaldraad: | 36mm |
| de ruimte van de lijndraad: | 50200mm |

